İnşaat Haberim

Bankaların faiz indirimi yarışı devam ediyor

Bankaların faiz indirimi yarışı devam ediyor
Bu haber 03 Kasım 2016 - 8:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BANKALARDA faiz indirimi furyası sürüyor. Vatandaşın konut alma iştahını kabartan bankalar faiz oranlarını yüzde 1’in altına indirdi. İşte dün indirime katılan bankalar:

BANKALARDA faiz indirimi furyası sürüyor. İşte dün indirime katılan bankalar:

QNB Finansbank, konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0.90’a düşürürken, ihtiyaç kredilerinde aylık yüzde 1.14’ten başlayan faiz oranı uygulamaya başladı.

ING Bank müşterilerine 48 aya varan vadelerle, kredi notuna göre yüzde 0.99’dan başlayan avantajlı faizlerle ve 3 ay ertelemeyle ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. ING Bank ayrıca konut ve taşıt kredilerinde de faiz indirimi yapıyor.

HSBC Türkiye, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında, tüm tutar ve 48 aya kadar tüm vadelerde yüzde 1.15’ten başlayan faiz oranları sunuyor. Banka ayrıca, taşıt kredisi faiz oranlarını yüzde 1.25’e indirdi. Konut kredisi ise 72 aya kadar aylık yüzde 0.99 olarak sunuluyor.

Yapı Kredi, Türk Lirası (TL) vadeli mevduat faiz oranlarını dünden itibaren düşürme kararı aldı. Banka açıklamasına göre, Yapı Kredi, 1 aydan 1 yıla kadar tüm vadelerdeki TL mevduat faiz oranlarını yüzde 0.50’ye varan miktarlarda düşürdü.

Odeabank, ihtiyaç kredisini 48 aya kadar yüzde 1.24’ten başlayan faiz oranlarıyla verecek. Taşıt kredilerinde tüm vadeler için faiz oranı yüzde 1.15’e çekildi. Ayrıca, 5 yıla kadar vadelerde ve 250 bin TL’ye kadar olan konut kredisi faiz oranları da yüzde 0.89’ a indirildi. 5 yılın üzerindeki vadelerde 250 bin TL’ye kadar tutarlarda yüzde 0.95 faiz oranı uygulanacak.

Hürriyet

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA