İnşaat Haberim

Dumankaya’dan TMSF açıklaması !

Dumankaya’dan TMSF açıklaması !
Bu haber 26 Eylül 2016 - 13:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği’nin kararıyla Dumankaya ailesine bağlı şirketlere TMSF yetkililerinin kayyum olarak atanmasına karar verildi.Bu karar üzerinde Dumankaya’dan açıklama geldi. İşte Dumankaya’dan TMSF açıklaması..

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) “himmet” adı altında finansal destek sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği’nin kararıyla Dumankaya ailesine bağlı şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkililerinin kayyum olarak atanmasına karar verildi.Bu karar üzerinde Dumankaya’dan açıklama geldi.

Dumankaya’nın TMSF açıklaması

23/09/2016 tarihli Mahkeme kararıyla TMSF, şirketimize kayyum olarak atanmıştır. Dumankaya Grubu faaliyetlerine TMSF yetkililerinden oluşan yönetim kurulu ile devam edecektir.

Bu tarihten itibaren Dumankaya İnşaat ve grup şirketlerinin faaliyetleri eskiden olduğu gibi bütün iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla birlikte, herhangi bir kesintiye uğramadan devam edecek olup, tüm şirket çalışanları her zamanki gibi çalışmalarına devam edecektir.

 

Dumankaya Grubu, yeni Yönetim Kurulu ile ülkemizin gelişimine destek olmaya devam edecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Dumankaya Grubu Yönetim Kurulu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA